Assistent manager

IDA SCM urmărește să își mărească activitatea și să dezvolte legături strânse cu clienții noștri actuali prin servicii de calitate.

Beneficii:

Compania noastră îți oferă oportunitatea de evolua profesional în funcție de aptitudinile tale. Deoarece considerăm că suntem la început, oportunitățile sunt nelimitate.

Macbook, iPhone, .. (sunt doar detalii)

Pentru că facem afaceri internaționale, s-ar putea să călătorești în China sau alte țari. Vei avea șansa să înveți comunicare, transport, afaceri internaționale, management și un milion de lucruri noi despre mărfurile intermediate de noi.

Responsabilități
  • Raportarea către manager
  • Managementul comenzilor
  • Pregătirea documentației de import
  • Comunicarea cu clienții și personalul din China
Experiență

La noi poți să îți începi cariera dar totuși ai nevoie de studii superioare în domeniul economic/management.

Termeni de angajare
  • Full-time
  • Locație: Târgu-Mureș

Completează formularul de mai jos sau trimite-ne mail la: contact@idamanagement.ro

Accept termenii si condițiile.
FulltimePart-timeInternship